Nie używałem bo bym go nie kupił za połowę ceny no chyba ze do przechowywania szkieł w domu. Sama w sobie firma jest ok torby na ramie robi spore ale dostatecznie chronią sprzęt.
Ani poziome ani pionowe nie jest bezpieczne ale z dwojga złego wole pionowe ułożenie o ile miedzy szkłami a światem zewnętrznym jest tylko 1-2-3 kawałki materiału.
Za to używam SingelShota ułożenie indentyko ochrona też mierna. Ale to jest plecak który biorę wyłącznie na focenie, mam stałki które się chowają głęboko wiec mam spory zapas do szkła, i co najwarzniejszę będę go przerabiał i wzmacniał.
PS
Więc zadawaj porządne pytania a nie posądzasz o teoretyzowanie z głupim uśmieszkiem.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami