Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
  1. #1

    Domyślnie srednie zadowolenie z kx czy wziac d90

    Witam no i stalo sie zakupilem kx:/ oczekiwalem czegos lepszego bardziej zywych kolorow i ostrosci:/ zastanawiam sie nad d90 czy warto dolozyc do d90? Mam okazje sprzedac kx za taka sama kwote jaka kupilem. Jesli bralbym d90 to z uzywek z obiektywem 18-105 czy moze cos innego w podobnej cenie???

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jakub365 Zobacz posta
    oczekiwalem czegos lepszego bardziej zywych kolorow i ostrosci
    co do kolorów: nie możesz obrobką ustawić sobie takich żywych kolorów jak chcesz?
    co do ostrości: może to wina obiektywu a nie body?

    co do body: wiadomo popełniłeś największy błąd zycia, szybko sprzedawaj i kupuj nikona!


  3. #3

    Domyślnie

    Lepiej nie. Kup Sony alfę, nie będziesz żałował. My też nie będziemy

  4. #4

    Domyślnie

    Zastanów się czy to nie jest Twoja wina zanim kupisz d90.
    Bo jak już kupisz, to uprzedzam, że odpowiedni wątek już jest:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=161471

  5. #5

    Domyślnie

    twoja wina , akurat kx robi bardzo ostre i kolorowe zdjecia w jpeg , instrukcja obslugi strona 200 , podkrec wyostrzanie i reszte ustawien i dopasuj do swoich oczekiwan . Nie uruchamiaj tez korekcji aberaci i dystorsji bo wtedy kx zwalnia do 1 klatki /s .
    d800 , nikor 14-24/2.8g ed , sigma 24-105/4 , sigma 70-200/2.8 ex dg os , 50/1.8 , 28-80/3.3-5.6 , mb d-12 i kupa pierdulek

  6. #6

    Domyślnie

    Mozna sie sprzeczac o to ktora puszka jest lepsza pod jakims tam wzgledem ... Ale na pewno kx nie ma gorszego obrazowania niz nikon d90 ...
    d800 , nikor 14-24/2.8g ed , sigma 24-105/4 , sigma 70-200/2.8 ex dg os , 50/1.8 , 28-80/3.3-5.6 , mb d-12 i kupa pierdulek

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nazirus2411 Zobacz posta
    Mozna sie sprzeczac o to ktora puszka jest lepsza pod jakims tam wzgledem ... Ale na pewno kx nie ma gorszego obrazowania niz nikon d90 ...
    To, ze matryca jest ta sama, o niczym nie swiadczy. Liczy sie tez pare innych drobiazgow i oczywiscie - gust klienta. Kx jaki jest, taki jest, ale lamer nie zauwazy roznicy w fotkach.

  8. #8

    Domyślnie

    wlasnie robi on strasznie matowe te zdjecia, martwe:/ 0 zycia w nich, radosci czy jak to nazwac:/ ustawienia zmienilem, dalem tryby zywy i zwiekszylem kontrast, ostrosc itp itd:/ po obrobce wyglada to lepiej, ale przeciez nie bede obrabial kazdego zdjecia wroce z wakacji zrobie 1000zdjec i kazde obrabiac??

  9. #9

    Domyślnie

    Też uważam ze nie powinieneś zmieniać puszki tylko zmienić szkło i uzupełnić wiedze !!!! Zdjęcia same zaczną być ostre i kolorwe
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  10. #10

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •