Witam no i stalo sie zakupilem kx:/ oczekiwalem czegos lepszego bardziej zywych kolorow i ostrosci:/ zastanawiam sie nad d90 czy warto dolozyc do d90? Mam okazje sprzedac kx za taka sama kwote jaka kupilem. Jesli bralbym d90 to z uzywek z obiektywem 18-105 czy moze cos innego w podobnej cenie???
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami