Szukaj FE2. Kupić raz a dobrze.
Co do podglądu GO w FG/EM/301 itp: da się - wystarczy odblokować bagnet i lekko obrócić obiektyw w stronę "wyjmowania".
Ja i tak raczej polegam na skali głębi ostrości w stałkach, bo na f/16 to i tak g.... wiać![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami