Rozglądam się za jakimś ciekawym body w dobrym stanie i zastanawiam się między Nikonem FE a FG, występują w podobnym przedziale cenowym, na pierwszy rzut oka mają porównywalne cechy. Ale nie mam zupełnie doświadczenia w fotografii analogowej, dlatego może mógłby ktoś doradzić, na który z tych modeli lepiej polować? Jakieś ciekawe zalety/wady?