Powiem krotko: 1-ka jest bardzo ladna![]()
Szukaj
Powiem krotko: 1-ka jest bardzo ladna![]()
Oba fajne, szkoda tylko tej nieostrości
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Wybieram jedynke, ciekawe zdjęcie, dobrze wykonane.
Jedynka, choć tematycznie znana i uprawianabardzo dobrze wykonana.
Podobają mi się warstwy pola. Traktor jest bardzo dobrym uzupełnieniem kadru.
Gratki za jedynkę.
no widzisz Pawle okazuje się ze można jednak bardzo fajnie wkomponować traktory w pejzaż, bardzo ładna jest ta jedynka i kompozycyjnie i kolorystycznie![]()
Tak, tym razem jedynka mi też się podoba.
Pozdrawiam.
Nikon DX
Skontaktuj się z nami