Close

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 393

Wątek: Pentax K-5

  1. #1

    Domyślnie Pentax K-5

    No i się pojawił

    http://optyczne.pl/3319-nowo%C5%9B%C...entax_K-5.html

    http://www.pentaximaging.com/slr/K-5/

    Wstępne testy AF-u w porównaniu do K-7 dobrze wypadają

    http://www.youtube.com/watch?v=d4nv2QGktbw

    A już zastanawiałem się nad D700
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #2

    Domyślnie

    Specyfikacja świetna... Niestety, pentax nie ma dla mnie szkieł

    edit:
    hehe... no i już wiadomo, że następca D300s musi mieć zakres iso przynajmniej taki sam
    Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 20-09-2010 o 19:22
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    A co Nikoniarze sądzą o nowym Pentaxie . Żadnych postów ,czyżby ich zatkało ?
    Fujifilm X H2, Sigma 18-50 2.8 DC DN, Viltrox 27 1.2 , Viltrox 85 1.8 II, Fujinion XXF 10-24 WR, Fujinion 70-300 WR

  4. #4

    Domyślnie

    Wszyscy mają nadzieję, że będzie robił zdjęcia.
    Przy okazji - poprawna interpunkcja nie boli.
    By nie było, że piszę na darmo:
    http://www.youtube.com/watch?v=KxGKSRFlMbA
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  5. #5
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Specyfikacja świetna... Niestety, pentax nie ma dla mnie szkieł

    edit:
    hehe... no i już wiadomo, że następca D300s musi mieć zakres iso przynajmniej taki sam
    Tzn. nie ma do twojego typu fotografii szkieł? Czy uważasz że ich szkła są do bani?.

    Cytat Zamieszczone przez fredik33 Zobacz posta
    A co Nikoniarze sądzą o nowym Pentaxie . Żadnych postów ,czyżby ich zatkało ?
    Nikonowcy to zazwyczaj bardzo zamknięta w sobie grupa. Więc nie spodziewaj się jakiś tu pozytywnych wypowiedzi.
    Nawet jeśli byłby to aparat tak dobry jak Nikon lub nawet lepszy.

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    No i się pojawił

    http://optyczne.pl/3319-nowo%C5%9B%C...entax_K-5.html

    http://www.pentaximaging.com/slr/K-5/

    Wstępne testy AF-u w porównaniu do K-7 dobrze wypadają

    http://www.youtube.com/watch?v=d4nv2QGktbw

    A już zastanawiałem się nad D700
    Brawa dla Pentax
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 16-10-2010 o 19:45

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paul Buczynski Zobacz posta
    Tzn. nie ma do twojego typu fotografii szkieł? Czy uważasz że ich szkła są do bani?.
    No jasnych 400-600mm z szybkim AF pentax nie ma A 500f4 i 300f2.8 do tego telekonwerter 1.4 to mój pdostawowy zestaw
    Prawda jest taka że dla foto dzikiej przyrody czy fotografii sportowej tylko nikon i canon są kompletne.
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paul Buczynski Zobacz posta
    Tzn. nie ma do twojego typu fotografii szkieł? Czy uważasz że ich szkła są do bani?.
    Raczej uważa, ze nie ma szkieł w pewnym przedziale ogniskowych. Zgaduję, że długie tele. Pomijam 300/4. Jedno szkło. Drugie 600/4 jest chyba tylko na zamówienie.

    ps.
    Spóźniłem się z odpowiedzią
    -----------
    Pozdrawiam
    Paweł

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    No jasnych 400-600mm z szybkim AF pentax nie ma A 500f4 i 300f2.8 do tego telekonwerter 1.4 to mój pdostawowy zestaw
    Prawda jest taka że dla foto dzikiej przyrody czy fotografii sportowej tylko nikon i canon są kompletne.
    ....aha rozumiem. Dziękuje za odpowiedz. Canon ma przewagę w tele.

  10. #10

    Domyślnie

    Brawo PENTAX !!! Miło usłyszeć, że się nie poddają...

    Pozdrawiam.
    Nikon DX

Strona 1 z 40 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •