No i się pojawił
http://optyczne.pl/3319-nowo%C5%9B%C...entax_K-5.html
http://www.pentaximaging.com/slr/K-5/
Wstępne testy AF-u w porównaniu do K-7 dobrze wypadają
http://www.youtube.com/watch?v=d4nv2QGktbw
A już zastanawiałem się nad D700![]()
Szukaj
No i się pojawił
http://optyczne.pl/3319-nowo%C5%9B%C...entax_K-5.html
http://www.pentaximaging.com/slr/K-5/
Wstępne testy AF-u w porównaniu do K-7 dobrze wypadają
http://www.youtube.com/watch?v=d4nv2QGktbw
A już zastanawiałem się nad D700![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Specyfikacja świetna... Niestety, pentax nie ma dla mnie szkieł
edit:
hehe... no i już wiadomo, że następca D300s musi mieć zakres iso przynajmniej taki sam![]()
Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 20-09-2010 o 19:22
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
A co Nikoniarze sądzą o nowym Pentaxie . Żadnych postów ,czyżby ich zatkało ?
Fujifilm X H2, Sigma 18-50 2.8 DC DN, Viltrox 27 1.2 , Viltrox 85 1.8 II, Fujinion XXF 10-24 WR, Fujinion 70-300 WR
Wszyscy mają nadzieję, że będzie robił zdjęcia.
Przy okazji - poprawna interpunkcja nie boli.
By nie było, że piszę na darmo:
http://www.youtube.com/watch?v=KxGKSRFlMbA
Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=
Zdjęcia z k-5, http://www.pentax.jp/japan/imaging/d...lr/k-5/ex.html
A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4
Tzn. nie ma do twojego typu fotografii szkieł? Czy uważasz że ich szkła są do bani?.
Nikonowcy to zazwyczaj bardzo zamknięta w sobie grupa. Więc nie spodziewaj się jakiś tu pozytywnych wypowiedzi.
Nawet jeśli byłby to aparat tak dobry jak Nikon lub nawet lepszy.
Brawa dla Pentax
Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 16-10-2010 o 19:45
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Brawo PENTAX !!! Miło usłyszeć, że się nie poddają...
Pozdrawiam.
Nikon DX
Skontaktuj się z nami