Close

Strona 9 z 25 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 250
  1. #81

    Domyślnie

    najlepsze rozwiązanie kupic nowe gumy na ebay-u zanieść do serwisu zeby przykleić, proste i po problemie, nie ma co sie martwic.

    http://cgi.ebay.pl/NIKON-D700-REAR-R...item5ad79b8d59

  2. #82

    Domyślnie

    Biorac pod uwage, ze kolega Jarek78 zaplacil na Postepu 33zl za taka gume, to "najlepsza" opcja 12 dolarow + 6 dolarow przesylka z ETA 2-4 tygodnie wcale nie jest taka najlepsza...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jendres Zobacz posta
    najlepsze rozwiązanie kupic nowe gumy na ebay-u zanieść do serwisu zeby przykleić, proste i po problemie, nie ma co sie martwic.

    http://cgi.ebay.pl/NIKON-D700-REAR-R...item5ad79b8d59

    No nie zartuj.. nie potrafisz odkleic kawalka papieru z tylu gumy i wsadzic ją w przygotowane miejsce w aparacie?
    roboty tyle co...... 10 minut.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  4. #84

    Domyślnie

    Zamówiłem te cholerne gumy ale szok i tyle ! żeby dwa lata nie wytrzymały...,
    a z 24-70 już jestem po akcji te wymiany wytrzymały rok...!

    Najgorsze że nie ma żadnej opcji zmiany na inną rodzinę wszystko teraz jest szmira
    tylko za parę tysięcy

    Wk......ny do granic obsługą Nikona w Polsce
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  5. #85
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Hmmmm jeden korpus intensywnie eksploatowany ponad dwa lata, drugi prawie rok i też intensywnie używany i na razie nic nie odkleja się, a łapy mi sie pocą , jak na pierwszej randce. Czyżby moje gumy miały jakąś wadę fabryczną, czy może przyczyna nie odklejania się leży w tym, że po każdej robocie porządnie sprzęt czyszczę, a rzeczone gumy na mokro wycieram wodą z mydełkiem FA i konserwuje środkiem do konserwacji gumy.
    a może jeszcze nie czas
    brrrrrrr
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-09-2010 o 15:08

  6. #86

    Domyślnie

    Jak się zwie ten środek do konserwacji gum?
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  7. #87
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Myślę , że każdy konserwujący gumę i tworzący cieniutką warstewkę silikonu nie przepuszczającą kwasów z potu które to według moje prywatnej teorii, czas pokaże czy słusznej rozpuszczają-rozmiękczają gumę na uchwycie skutkiem czego zmienia zwój rozmiar, czyli powiększa swoją powierzchnie i już mamy gotowy przyczynek do odklejania się. Guma po prostu zaczyna się nie mieścić w przeznaczonych miejscach. ja uzywam środka przemysłowego zawierającego silikon do form wtryskowych do produkcji elementów z plastiku i gumy. Nazywa się Silform, ale pewnie taki do uszczelek samochodowych czy okiennych też się nada. Tylko kiedy robić zdjęcia

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tylko kiedy robić zdjęcia
    Jak się nasmaruje . Dzięki za nazwę, poszukam.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  9. #89

    Domyślnie

    Smaruje sie sprzęta czy łapy?
    D800

  10. #90

    Domyślnie

    Jak się będzie lepiej czuło to można i łapy, ale środek jest do stosowania na materiał gumowy.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Strona 9 z 25 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •