Tego jeszcze nie bylo![]()
Szukaj
Tego jeszcze nie bylo![]()
D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE
Znalezione na interi.pl![]()
http://motoryzacja.interia.pl/motocy...czne-w,1521303
Niezastąpiony joemonster podrzucił mi dziś taki smakołyk. Bardziej na dobry humor, niż śmieszne:
http://www.youtube.com/watch?v=Ctztr...layer_embedded
pamiętacie to ?
no to teraz macie to:
no i coś z serii dziwnych tłumaczeń piosenek
"Maciej poczuł tampon"
Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 22-08-2010 o 08:48
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Stoi babcia w tramwaju nad rozwalonym na siedzeniu młodzieńcem i miarowo stuka laską w podłogę. Po dwóch przystankach młodzian wreszcie reaguje:
- Jakby babcia se na tą laskę taką gumkę naciągnęła, to by tak nie stukało
- Jakby twój ojciec se na laskę taką gumkę naciągnął, to ja bym teraz gdzie siedzieć miała!
Przychodzi gość do salonu tatuażu i mówi:
- Proszę mi walnąć czołg na całe plecy.
Artysta zabiera się do roboty, po około 20 minutach mówi do gościa:
- Gotowe.
- Tak szybko?
- Toż to tylko pięć liter.
Facet w przedziale dłuższą chwilę przygląda się intensywnie towarzyszowi podróży, wreszcie stwierdza:
- Wie pan, gdyby nie wąsy, wyglądałbyś pan wypisz wymaluj jak moja żona!
- Przecież ja nie mam wąsów!
- Ona ma.
Godzina szczytu. Autobus załadowany po brzegi. Jedzie między innymi mały chłopak z ojcem. W pewnym momencie autobus mija ciężarówka z bydłem (niedaleko są zakłady mięsne):
- Tato, a dokąd wiozą te krówki?
- Do zakładów mięsnych.
- A po co?
- Tam im będzie dobrze, tam będą szczęśliwe...
(cały autobus zaczyna nasłuchiwać)
Po chwili mały spostrzegł, jak byk wskoczył na krowę, co by skorzystać z ostatniej szansy w życiu:
- Tato, a co robi ten byczek?
(cały autobus zamarł w milczeniu...)
- On się rozgląda, jak daleko jeszcze do zakładów mięsnych.
POZDROWIENIA
'' Fotografie są jak cebula --- mają warstwy '' Shrek
zatloczony autobus miejski. na foteliku siedzi sobie piekna mloda kobieta, spodniczka przykrywa ledwo ledwo uda, wysokie czarne szpile, biala bluzka z duzym dekoltem, spod ktorego widac biust calkiem okazalych rozmiarow. nad "biznes łoman" stoi sobie poczciwy Kowalski wracajacy z weekendowego wypadu z kolegami. tak stoi i gapi sie na ten dekolt...patrzy sie i patrzy. kolejne przystanki, a on ciagle zapatrzony w dekolt bialej bluzki. Pani nie wytrzymala tego gapienia i tak do Kowalskiego:
- chcesz pan w gebe?
Kowalski szybko odpowiada:
- o tak, a drugiego do reki...
![]()
Zatłoczony autobus, ludzie ściśnięci jak sardynki w puszce.
Nagle córeczka mówi do swojej mamy:
- Będziesz babcią...
Na co mama:
- Tak??!! A kto jest ojcem??
- Nie wiem; Nie mogę się odwrócić...
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
Rosyjski model emerytury, rozwiązuje wszystkie problemy.
Każdy potencjalny emeryt dostaje od Państwa Wołgę.
Do przepłynięcia
Jak nie przepłynie, problem emerytury znika.
A jak przepłynie, to jeszcze lepiej. Widocznie emeryt wciąż nadaje się do pracy.
D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka
Skontaktuj się z nami