Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: 40 dychy

  1. #1
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie 40 dychy

    Pewnie nikt nie zauważył w tym tłumie, ale jest nas już 40909
    Kurczę...ja rejestrowałem się na forum było nas niecałe trzy stówki...ech, czasy
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #2

    Domyślnie

    Ale aktywnych dalej trzy stówki.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Ale aktywnych dalej trzy stówki.
    Hehehe, no
    No ladnie tyle luda to ma malo ktore forum!

  4. #4

    Domyślnie

    A niech bedzie nas nawet 100 000 - jakie to ma znaczenie skoro aktywnych jest zaledwie kilkaset osób. ja tam bym sie tymi 40 000 tak nie podniecał - skoro pisza wciąż te same osoby

  5. #5

    Domyślnie

    J.w wiele osób z tego co zauważyłem, ma po 3 posty a są na forum już 3. lata.
    Większość z tych ,,40 dych'' wchodzi na forum, zadaje jedno, dwa pytania i znikają.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Czyżowice
    Posty
    126

    Domyślnie

    A inna część należy do osób małomównych (jak ja . Sporo też odpowiedzi na moje pytania znalazłem w zasobach forum.
    X-E2, 18/2 ; benro 550EX-BH-1

  7. #7

    Domyślnie

    Inni chociaż długo stażem mają mało postów bo... dużo czytają
    i nie piszą jeżeli nie mają rzeczywiście coś naprawdę wartościowego
    do przekazania.
    Kobieta powinna zawsze pozostać kobietą ,ale nie musi ,a mężczyzna ,który nie jest mężczyzną jest już niczym .. B.Bardot

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Kurczę...ja rejestrowałem się na forum było nas niecałe trzy stówki...ech, czasy
    No właśnie: "ech"
    Pojawiam się i znikam...

  9. #9

    Domyślnie

    wszystko sie zgadza - ale tak ogólnie to szkoda ze sie nie udzielaja. BYłoby miło gdybysmy tu mieli aktywnych i gadatliwych z 10 000 uzytkowników... Modzi musieliby miec 24h dyzury

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF Zobacz posta
    Pewnie nikt nie zauważył w tym tłumie, ale jest nas już 40909
    Kurczę...ja rejestrowałem się na forum było nas niecałe trzy stówki...ech, czasy
    Ale przyznasz Jacku,że to forum to już nie to samo
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •