Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wagon PKP

  1. #1

    Domyślnie Wagon PKP

    Gdzie i jak można zorganizować sesję w wagonie PKP? Chodzi mi o taki zwykły z przedziałami, najchętniej gdzieś na bocznicy. Z kim gadać, do kogo się udać. Najchętniej w woj. Pomorskim.
    Macie jakieś doświadczenie może?
    Szacun dla Nikona, kanonier:
    5D mkII; EF 70-200 4ISL; EF 85 1.8 USM; EF 50 1.4 USM; EF 24-70 2.8L; Quant 600DP; 580 EXII; Pixel TR-332RX. RAWmachine: X-rite CChP +Lightroom3@iMac24"

  2. #2

    Domyślnie

    Doświadczenie z PKP mam spore,z foto w wagonie żadne ale mam taki pomysł.
    Kup bilety całej ekipie zdjęciowej,sporo pociągów podmiejskich jeździ pustych.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    213

    Domyślnie

    http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
    bylem ostatnio, może się dogadasz..
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al Zobacz posta
    http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
    bylem ostatnio, może się dogadasz..
    A są tam wagony osobowe czy tylko "ciuchcie"?
    Szacun dla Nikona, kanonier:
    5D mkII; EF 70-200 4ISL; EF 85 1.8 USM; EF 50 1.4 USM; EF 24-70 2.8L; Quant 600DP; 580 EXII; Pixel TR-332RX. RAWmachine: X-rite CChP +Lightroom3@iMac24"

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    213

    Domyślnie

    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  6. #6

    Domyślnie

    Podjechałem tam, ale w tej chwili to już jedna wielka złomownia, spróbuję w Gdyni Leszczynkach, tam podobno jest bocznica.
    Szacun dla Nikona, kanonier:
    5D mkII; EF 70-200 4ISL; EF 85 1.8 USM; EF 50 1.4 USM; EF 24-70 2.8L; Quant 600DP; 580 EXII; Pixel TR-332RX. RAWmachine: X-rite CChP +Lightroom3@iMac24"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •