Gdzie i jak można zorganizować sesję w wagonie PKP? Chodzi mi o taki zwykły z przedziałami, najchętniej gdzieś na bocznicy. Z kim gadać, do kogo się udać. Najchętniej w woj. Pomorskim.
Macie jakieś doświadczenie może?
Szukaj
Gdzie i jak można zorganizować sesję w wagonie PKP? Chodzi mi o taki zwykły z przedziałami, najchętniej gdzieś na bocznicy. Z kim gadać, do kogo się udać. Najchętniej w woj. Pomorskim.
Macie jakieś doświadczenie może?
Szacun dla Nikona, kanonier:
5D mkII; EF 70-200 4ISL; EF 85 1.8 USM; EF 50 1.4 USM; EF 24-70 2.8L; Quant 600DP; 580 EXII; Pixel TR-332RX. RAWmachine: X-rite CChP +Lightroom3@iMac24"
Doświadczenie z PKP mam spore,z foto w wagonie żadne ale mam taki pomysł.
Kup bilety całej ekipie zdjęciowej,sporo pociągów podmiejskich jeździ pustych.![]()
http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
bylem ostatnio, może się dogadasz..
są![]()
Podjechałem tam, ale w tej chwili to już jedna wielka złomownia, spróbuję w Gdyni Leszczynkach, tam podobno jest bocznica.
Szacun dla Nikona, kanonier:
5D mkII; EF 70-200 4ISL; EF 85 1.8 USM; EF 50 1.4 USM; EF 24-70 2.8L; Quant 600DP; 580 EXII; Pixel TR-332RX. RAWmachine: X-rite CChP +Lightroom3@iMac24"
Skontaktuj się z nami