Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
  1. #51

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za poświęcony czas i za udzielone wiadomości.

    Na chwile obecną jestem zdecydowany na:

    - SB-900
    - NIKKOR AF-S 35mm f/1.8 G

    Może w przyszłości jeszcze 50 się znajdzie tym bardziej że z pierścieniami pośrednimy, mamy tanie macro
    Oczywiście grip i inne szkła ... za kilka miesięcy Najpierw "opanuje" SB-900 i 35

    Pozdrawiam
    | FX in progress ... |

  2. #52

    Domyślnie

    na początku kiedy miałem jedyny obiektyw kitowy lampa dała mi bardzo dużo, zupełnie inne możliwości się pojawią.

    gratulacje dobrych zakupów życzę.
    N I K O N i zabawki

  3. #53

    Domyślnie

    nie lepiej kupić sb800, 50 i 35 ?
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  4. #54

    Domyślnie

    jak by ci mam sb900 i 50 ;] mogę tylko polecić, ale nie myśl że ta lampa robi zdjęcia sama, aż tak różowo nie jest ;]

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    nie lepiej kupić sb800, 50 i 35 ?
    No generalnie to chcę kupić nowe ... ale jeśli w dobrej cenie i w stanie OK to zastanawiam się nad używką

    Cytat Zamieszczone przez TomaSzSz Zobacz posta
    jak by ci mam sb900 i 50 ;] mogę tylko polecić, ale nie myśl że ta lampa robi zdjęcia sama, aż tak różowo nie jest ;]
    Zdaje sobie z tego sprawę tym bardziej że czytam ot tak sobie na chwile obecną manual od sb-900 i uuuuuuuu tyle tam tego ....
    | FX in progress ... |

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darksidephoto Zobacz posta
    Zdaje sobie z tego sprawę tym bardziej że czytam ot tak sobie na chwile obecną manual od sb-900 i uuuuuuuu tyle tam tego ....
    Manual to pół biedy jak i sama lampa, najważniejsze to opanować i ujarzmić światło a z tym to już nie jeden miał problemy, poczytaj wątki o strobingu w dziale lamp błyskowych.

  7. #57

    Domyślnie

    Stałki, stałki i jeszcze raz stałki!
    Nikon FiX - Pomysł na...

  8. #58

    Domyślnie

    Dobra, to teraz odemnie A jak ktoś juz ma stałki, błyskotki i porządne nogi to co dalej? Mam przypływ gotówki na foto ale to co najważneijsze juz mam, a nie chce kupować jakichś dupereli. Kolejne szkiełka? Dosyć
    Nikon FiX - Pomysł na...

  9. #59

    Domyślnie

    Wyskocz w fajne i interesujące miejsce robić zdjęcia i po temacie
    Blog

  10. #60

    Domyślnie

    A do pracy pójdzie za mnie drugi korpus D3000
    Nikon FiX - Pomysł na...

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •