Dziękuje wszystkim za poświęcony czas i za udzielone wiadomości.
Na chwile obecną jestem zdecydowany na:
- SB-900
- NIKKOR AF-S 35mm f/1.8 G
Może w przyszłości jeszcze 50 się znajdzie tym bardziej że z pierścieniami pośrednimy, mamy tanie macro
Oczywiście grip i inne szkła ... za kilka miesięcyNajpierw "opanuje" SB-900 i 35
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami