Close

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 62
  1. #31

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie.
    Moze jakies sugestie ?

  2. #32

    Domyślnie

    a co z tym Tamronem? Wiem że jest kilka wersji która najlepsza?
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  3. #33

    Domyślnie

    Z Tamronowskim VR-em. Szukaj ostrej i celnej sztuki, lub Cichego na Allledrogo.pl...
    ...FX | 17-35 | 50 | 28-75 | SB-700 |...
    PozdRAWiam . Patryk.

  4. #34

    Domyślnie

    OK z Tamronowski VR, a możecie podać mi konkretny model bo wiem że tych 17-50 jest kilka

    co z tym Tamron? jaki model mam kupić?
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 04-08-2010 o 19:41
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  5. #35

    Domyślnie

    Z tego co wiem, to wersja Tamrona 17-50 2.8 VR jest tylko jedna. Ostatnio usiłowałem kupić taki obiektyw, przetestowałem w sklepie 4 sztuki i wszystkie miały FF/BF w zależności od egzemplarza i ogniskowej, co lekko mnie dobiło...
    Nikon, Sony, Fujifilm, Olympus

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zorg76 Zobacz posta
    Z tego co wiem, to wersja Tamrona 17-50 2.8 VR jest tylko jedna. Ostatnio usiłowałem kupić taki obiektyw, przetestowałem w sklepie 4 sztuki i wszystkie miały FF/BF w zależności od egzemplarza i ogniskowej, co lekko mnie dobiło...
    i tu właśnie rodzi się strach , ale z tego co wiem tamrony tak mają
    Jak masz body z mikroregulacją to tez zbytnio nie pomorze ponieważ ta regulacja to jest dobra do stałek

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zorg76 Zobacz posta
    Z tego co wiem, to wersja Tamrona 17-50 2.8 VR jest tylko jedna. Ostatnio usiłowałem kupić taki obiektyw, przetestowałem w sklepie 4 sztuki i wszystkie miały FF/BF w zależności od egzemplarza i ogniskowej, co lekko mnie dobiło...
    Nie ma co panikować. Tamron nie jest to producent referencyjny do nikonowskich body, więc trzeba przeboleć ewentualny bf czy ff. Zawsze można pójść do sklepu, marudzić , i wybierać pół dnia szkiełko - klient nasz pan. Miałem starszą wersje tego tamrona, używałem jej z d300. Miał lekki bf, korekta na +5 i problem znikł..
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  8. #38

    Domyślnie

    Wracając do tematu, ja autorowi postu zaproponowałbym do posiadanego zestawu dokupić Nikkor 35/1.8 + Nikkor 85/1.8 + dobrą lampe SB 60-90 w zalezności od potrzeb i zasobu gotówki.
    Ja tak bym zrobił.
    D90 | kilka szkiełek i wiele chęci

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SlyNik Zobacz posta
    Wracając do tematu, ja autorowi postu zaproponowałbym do posiadanego zestawu dokupić Nikkor 35/1.8 + Nikkor 85/1.8 + dobrą lampe SB 60-90 w zalezności od potrzeb i zasobu gotówki.
    Ja tak bym zrobił.
    Ja bym tutaj sie zastanowil jeszcze nad Metzami AF48 i AF58
    D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szadzik Zobacz posta
    Ja bym tutaj sie zastanowil jeszcze nad Metzami AF48 i AF58
    Wiele dobrego o nich słyszałem, ale nie miałem jeszcze przyjemności. Gdyby je ktoś mógł porównać z nikonowskimi SB, byłbym wdzięczny.
    D90 | kilka szkiełek i wiele chęci

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •