Już chyba wszystko bylo w cafe, ale tego jeszcze nie widzialem. Panowie, czy ktoś jest fanem nowej Forzy ?Kupilem ją przedwczoraj i jak dotąd malo spałem, gra jest tak wciągająca, że nie można sie oderwać, czy ktoś tu ma podobne zdanie ?
Zapraszam do dyskusji na temat tuningu, samochodó, tras i ogólnie. Wrzucajcie swoje zdjęcia samochodów, będzie fajnie! :P
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami