Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Forza Motorsport 3

    Już chyba wszystko bylo w cafe, ale tego jeszcze nie widzialem. Panowie, czy ktoś jest fanem nowej Forzy ? Kupilem ją przedwczoraj i jak dotąd malo spałem, gra jest tak wciągająca, że nie można sie oderwać, czy ktoś tu ma podobne zdanie ? Zapraszam do dyskusji na temat tuningu, samochodó, tras i ogólnie. Wrzucajcie swoje zdjęcia samochodów, będzie fajnie! :P

  2. #2

    Domyślnie Forza Motorsport 3

    Wlasnie czekam na paczke z nowym xboxem i forza3... mam nadzieje ze mnie az tak nie sponiewiera

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    (...)będzie fajnie! :P
    Nie będzie!

    (PS3 )
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Nie będzie!

    (PS3 )
    dobra gierka gralem pare razy u znajomego, sam mam ps3 i czekam na gt5
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez statler Zobacz posta
    Wlasnie czekam na paczke z nowym xboxem i forza3... mam nadzieje ze mnie az tak nie sponiewiera
    Jesli jestes fanem 4 kółek, to zarezerwuj sobie kilka zarwanych nocy, szczególnie jak zaczniesz bawić sie tunningiem i ustawieniami aut, a radocha z jazdy poezja

    A jesli chodzi o GT5 to jest sprawa tak jak z Diablo 3 - niby juz wychodzi a tu jeszcze roczek, drugi, trzeci...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    dobra gierka gralem pare razy u znajomego, sam mam ps3 i czekam na gt5
    Z tego co slyszalem to gt5 ma wyjsc dopiero w pazdzierniku/listopadzie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebah Zobacz posta
    Z tego co slyszalem to gt5 ma wyjsc dopiero w pazdzierniku/listopadzie
    No i jak znalazł na święta. Teraz szkoda ładnej pogody.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja jakoś nie moge sie przekonać. Gierka się kurzy od kilku miesięcy. Mimo że jestem motomaniakiem wirtualne ściganie nijak mnie nie kręci. I niewiele tu zmieniła kierownica, ani gra w sieci na XBOXlive. Godzinka na torze gokartowym to znacznie lepiej wydane pieniądze mz.
    Wam tez proponuję przewalić 200zl na torze niż na telewizorze.
    Szary, cichy człowiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    A ja jakoś nie moge sie przekonać. Gierka się kurzy od kilku miesięcy. Mimo że jestem motomaniakiem wirtualne ściganie nijak mnie nie kręci. I niewiele tu zmieniła kierownica, ani gra w sieci na XBOXlive. Godzinka na torze gokartowym to znacznie lepiej wydane pieniądze mz.
    Wam tez proponuję przewalić 200zl na torze niż na telewizorze.
    Wszystko fajnie tylko w realu nie pojezdzisz sobie Ferrari Enzo np.

  10. #10

    Domyślnie

    super gra
    ale brakuje off roadu , tor może się znudzić - jakoś zwycięstwo w dirt bardziej mnie satsfakcjonuje

    ale ilość samochodów rzeczywiścioe w grze powala

    chyba obowiązkowa pozycja na xbox'a, oczywiście z kierownicą - padem gra się dużo łatwiej , no ale nie o to chodzi
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •