Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Jeszcze jedno

  1. #1

    Domyślnie Jeszcze jedno

    ##







    Zapraszam .
    Pozdro. Wojtek

  2. #2

    Domyślnie

    Wojtku, nie to swiatlo......a moze i to swiatlo.....ale za bardzo wyciagniete z cienia co spowodowalo plaskosc

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Wojtku, nie to swiatlo......a moze i to swiatlo.....ale za bardzo wyciagniete z cienia co spowodowalo plaskosc
    Może deczko przedobrzyłem, ale nie wiele wyciągałem.
    Pozdro. Wojtek

  4. #4

    Domyślnie

    Nie widzę "płaskości"...tak tam było...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Mi kolory i oswietlenie pasuje, fajne ten zielony na glonach. Co do kadru to z racji duzej ilosci elementow w kadrze widzialbym go z troche wieksza iloscia nieba...albo dolu. Po prostu widzialbym troche wiecej przestrzeni dla rownowagi, poprawiloby to mz odbior zdjecia...
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Nie widzę "płaskości"...tak tam było...
    ja też nie, podoba mi się, wyostrzyłbym tylko selektywnie te większe elementy w kadrze, szczególnie korzeń po lewej to poprawi plastykę foty

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek6308 Zobacz posta
    ale nie wiele wyciągałem.
    Dobra, dobra Wszyscy wiedzą, że dobrze przyjaźnisz się z suwaczkiem shadow
    Fajnie jest, może tylko zieleń bym poprawił bo kolor jakiś taki ma...techniczny.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  8. #8

    Domyślnie

    Przyjemny obrazek mz
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ja też nie, podoba mi się, wyostrzyłbym tylko selektywnie te większe elementy w kadrze, szczególnie korzeń po lewej to poprawi plastykę foty
    W pełni się zgodzę. Całkiem nieźle wyszło
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    widzialbym troche wiecej przestrzeni dla rownowagi, poprawiloby to mz odbior zdjecia...
    Masz rację, było dużo więcej nieba i deczko więcej dołu, spróbuję raz jeszcze .

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    wyostrzyłbym tylko selektywnie te większe elementy w kadrze, szczególnie korzeń po lewej to poprawi plastykę foty
    Dzięki Janusz, tak zrobię .

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    ... wszyscy wiedzą, że dobrze przyjaźnisz się z suwaczkiem shadow
    Już z tym skończyłem .
    Pozdro. Wojtek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •