Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Karta do D90

  1. #1

    Domyślnie Karta do D90

    Witajcie!
    Czy ktoś z Was stosował już z powodzeniem w swojej D90-ce karty SDHC typu CLASS 10?
    Jeśli tak, to które polecacie?

    POZDRAWIAM!

    Daro


  2. #2

    Domyślnie

    Tak stosuje.
    Mam u siebie Sandisca 8 GB Extreme III class 10 (30 MB/s). Śmiga bez problemu. Mam też Sandisca Extreme 8GB (tego wolniejszego-20MB/s)i różnicy wielkiej nie widzę. Natomiast w cenie jest wyraźna (190 i 120 zł)
    Ostatnio edytowane przez ruffio ; 18-06-2010 o 08:29 Powód: Polski język trudna język:)

  3. #3

    Domyślnie

    a po kiego grzyba tak szybkie karty do D90? spokojnie dają radę class 6.
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  4. #4

    Domyślnie

    wydaje mi się, że d90 nie wykorzysta możliwości tej karty....

  5. #5

    Domyślnie

    I nie wykorzystuje. Różnica między Ultrą, a Extreme jest widoczna, ale między Extremami żadna.

  6. #6

    Domyślnie

    Sandisk extreme 20mb/s zdecydowanie wystarczy do D90
    D750x2|N24-70/2.8|N35/1.8|N50/1.8|N85/1.8|N180/2.8D|SB900,SB910|Lowepro

  7. #7

    Domyślnie

    A czy ktoś ma wersję 32GB Extreme III class 10? czy nie ma problemów z tak dużą pojemnością?

  8. #8

    Domyślnie

    A czemu miałby mieć? Obsługuje karty SDHC, więc i taką możesz wrzucić.

  9. #9

    Domyślnie

    Sandisk deklaruje obsługę 32 GB (wystarczyło spojrzeć na stronę producenta). SDHC to SDHC - wciąga wszystko jak leci bez problemu.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fiod Zobacz posta
    A czy ktoś ma wersję 32GB Extreme III class 10? czy nie ma problemów z tak dużą pojemnością?
    Uzywanie takich pojemnosci jest conajmniej nierozsadne. Masz jedna karte 32GB, to jesli padnie -> 32GB fot idzie w kosz. Masz 8 kart 4GB - malo prawdopodobne, ze wszystkie razem szlag trafi. Wybor jest oczywisty.
    Nie wiem, jak obecnie ksztaltuja sie ceny, ale 8 czterogigowek powinno wyjsc taniej niz jedna 32-ka.
    Oczywiscie mozna tez rozwazyc zakup czterech 8GB kart. Jak sie robi RAWy, to lepiej miec 8GB. Mi tak jest wygodniej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •