Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 74

Wątek: D3000 czy D5000

  1. #61

    Domyślnie

    Znalazłem dosyć ciekawą ofertę cenową D5000 z obiektywem 18-200 tylko czy skusić się na 18-200 zamiast 18-100?
    Chciałbym jako drugi coś dłuższego tak do 300

    Nikon D5000 z ob. Nikkor 18-105mm VR 2588 zł http://www.fotobasia.pl/product/niko...r-18-105mm-vr/

    Nikon D5000 z ob. Nikkor 18-200 mm VR(II) 2898 zł http://www.fotobasia.pl/product/niko...-200-mm-vr-ii/

  2. #62

    Domyślnie

    Ten drugi zestaw jest dużo lepszy, ciekawe że tylko 300zł różnicy.
    D7000

  3. #63

    Domyślnie

    Już poprawili

  4. #64

    Domyślnie

    Skromna różnica, małe 1000 zł.. Myślę, że teraz już nie ma wątpliwości.
    Co do Sigma 70-300 i ptaszków nie martwiłbym się tak o jakość obrazka, jak o fakt, czy zdążysz go w ogóle zrobić
    d5000 + N18-105 + Metz 48 AF-1

  5. #65

    Domyślnie

    no tak cena się zmieniła

    Cytat Zamieszczone przez Mario_M Zobacz posta
    Skromna różnica, małe 1000 zł.. Myślę, że teraz już nie ma wątpliwości.
    Co do Sigma 70-300 i ptaszków nie martwiłbym się tak o jakość obrazka, jak o fakt, czy zdążysz go w ogóle zrobić
    hm dlaczego sądzisz że nie zdąże zrobić zdjęcia?

  6. #66

    Domyślnie

    Trochę pół żartem, pół serio, ale AF w tej sigmie do demonów szybkości (i celności) nie należy, szczególnie porównując do N70-300. A ptaszek ulotna sprawa, teraz jest, a za chwilę frrr...
    d5000 + N18-105 + Metz 48 AF-1

  7. #67

    Domyślnie

    Na swojego tamrona nie narzekam, pomimo nędznych opinii na forum. Co prawda ptaszków nie fotografuje non-stop, ale da się je złapać. Dyskryminujecie trochę wszystkie szkiełka i akcesoria poza nikonowskimi
    Nikon FiX - Pomysł na...

  8. #68

    Domyślnie

    Ale tylko trochę, np. pod Sigmą 70-200/2.8 HSM podpisałbym się obiema rękami
    d5000 + N18-105 + Metz 48 AF-1

  9. #69

    Domyślnie

    Idealnym rozwiązaniem przed zakupem byłoby podpięcie takiego obiektywu pod aparat i zrobienie kilku zdjęć, następnie obejrzenie ich na kompie i dopiero podjęcie decyzji o zakupie.

    Mario_M wiem dzięki Tobie że zestaw D5000+18-105 robi super fotki w zasadzie oczekuję tylko na "jakąś" okazję i taki zestaw będzie mój.


    Cytat Zamieszczone przez Grand. Zobacz posta
    Na swojego tamrona nie narzekam, pomimo nędznych opinii na forum. Co prawda ptaszków nie fotografuje non-stop, ale da się je złapać. Dyskryminujecie trochę wszystkie szkiełka i akcesoria poza nikonowskimi
    GRand prośba mógłbyś podesłać na @ fotki robione Twoim Tamronem na różnych ogniskowych?

  10. #70

    Domyślnie

    "GRand prośba mógłbyś podesłać na @ fotki robione Twoim Tamronem na różnych ogniskowych?"

    Jasne, dzisiaj po 15 będę w mieście to pewnie uda się cuś ustrzelić Wieczorkiem powinny być.
    Nikon FiX - Pomysł na...

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •