Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: samsung monte

  1. #1

    Domyślnie samsung monte

    Hej wszystkim.

    Jest ktoś na forum kto ma Samsunga Monte?
    Mam takie pytanie ponieważ stałem się posiadaczem tego telefonu i mam mały problem ze Skype.
    Otóż chodzi o to, że wszystko działa w miarę poprawnie to znaczy chat, dodawanie znajomych, ale niestety nie mogę dzwonić do znajomych, tak samo oni nie mogą dzwonić do mnie, można tylko pisać ;-(

    Dodam, że łączę się przez wi-fi i przez router w sieci domowej.

    Dzięki i pozdrawiam.
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  2. #2

    Domyślnie

    oki widzę, że tylko ja jeden mam ten telefon więc trzeba sobie jakoś radzić, a wątek do zamknięcia
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  3. #3

    Domyślnie

    sorki
    Sony Alfa 65 Coolpix 4200 + Tachimetr Nikon NPL352

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Korchez Zobacz posta
    sorki
    oki podłubię sam i zobaczymy co z tego wyjdzie, zawsze można zrobić reset ustawień
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •