Hej wszystkim.
Jest ktoś na forum kto ma Samsunga Monte?
Mam takie pytanie ponieważ stałem się posiadaczem tego telefonu i mam mały problem ze Skype.
Otóż chodzi o to, że wszystko działa w miarę poprawnie to znaczy chat, dodawanie znajomych, ale niestety nie mogę dzwonić do znajomych, tak samo oni nie mogą dzwonić do mnie, można tylko pisać ;-(
Dodam, że łączę się przez wi-fi i przez router w sieci domowej.
Dzięki i pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami