Dostałem dokument w Excelu, odebrałem go i otworzyłem z poziomu Thunderbirda niestety bez zapisywania na dysku. Później pracowałem na tym pliku i co około 10 minut zapisywałem postęp.
Po skończonej pracy chciałem odesłać plik, ale go nigdzie nie ma. Ani na dysku, a w Thunderbirdzie zniknęła cała wiadomość z którą dostałem plik.
Nie wierzę, że plik przepadł, bo robiłem zapisy, tylko GDZIE ON MOŻE BYĆ??
Najgorsze, że to były dane do magisterki![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami