Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Thunderbird :(

  1. #1

    Domyślnie Thunderbird :(

    Dostałem dokument w Excelu, odebrałem go i otworzyłem z poziomu Thunderbirda niestety bez zapisywania na dysku. Później pracowałem na tym pliku i co około 10 minut zapisywałem postęp.
    Po skończonej pracy chciałem odesłać plik, ale go nigdzie nie ma. Ani na dysku, a w Thunderbirdzie zniknęła cała wiadomość z którą dostałem plik.
    Nie wierzę, że plik przepadł, bo robiłem zapisy, tylko GDZIE ON MOŻE BYĆ??
    Najgorsze, że to były dane do magisterki
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  2. #2

    Domyślnie

    temp?
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #3

    Domyślnie

    A próbowałeś po prostu wyszukać dokumenty .xls, również w folderach systemowych?
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #4

    Domyślnie

    pliki w temp niekoniecznie zachowują oryginalną nazwę, szukaj po rozszerzeniu i dacie modyfikacji
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar overaid
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Stargard Szczecński
    Posty
    126

    Domyślnie

    Otwórz Exela i zobacz ostatnio otwierane, ewentualnie może ci zrobić odzyskiwanie pliku.
    D700, N 24-70 2,8; N 70 - 200 2,8 VR I; N 105 MAcro 2,8,; 2 x SB 900; parasolki dyfuzory i inne bajery

  6. #6
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Zobacz w folderze z profilem TB.

    * C:\Documents and Settings\<Windows user name>\Application Data\Thunderbird\Profiles\<Profile name>
    lub

    * C:\Users\<Windows user name>\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\<Profil e name>\
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  7. #7

    Domyślnie

    niestety wszystkie Wasze rady nie pomogły:/
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    ja mam taką żelazną zasadę, że zawsze najpierw zapisuję plik w katalogu, zamykam go i otwieram PONOWNIE. Z komputerem pracuję łopatologicznie nie ufając z zasady żadnym "sztuczkom"
    Tak, cieszymy się z tak wielkiego wkładu w rozwiązanie problemu...


    @emet_b
    Jak to był office 2007 to szukaj .xlsx

  10. #10

    Domyślnie

    to był 2003, a sprawa się już rozwiązała... było w tempie, a ja przeglądałem kilka tempów tylko nie ten co trzeba.
    I tak przepadło, bo nadpisałem "plikiem próbnym" żeby sprawdzić gdzie Thunder to wrzuca. Trudno... posiedzę parę godzin i nadrobię stratę
    Dzięki za pomoc!!!
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •