Witam!
Na stronie ma być logo, które po najechaniu myszką np rozjaśni się itp. Wiem, że do tego potrzeba dwa obrazki właściwy oraz ten, który ma być po najechaniu myszką. Tylko nie wiem jak to zrobić. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podrzucił jak to zrobić bo na szukałem na frazy "animowane menu" i coś nie mogę znaleźć a czasu mam mało.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami