Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pomoc WWW

  1. #1

    Domyślnie Pomoc WWW

    Witam!

    Na stronie ma być logo, które po najechaniu myszką np rozjaśni się itp. Wiem, że do tego potrzeba dwa obrazki właściwy oraz ten, który ma być po najechaniu myszką. Tylko nie wiem jak to zrobić. Byłbym wdzięczny jakby ktoś podrzucił jak to zrobić bo na szukałem na frazy "animowane menu" i coś nie mogę znaleźć a czasu mam mało.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BobbyX Zobacz posta
    Na stronie ma być logo, które po najechaniu myszką np rozjaśni się itp.
    CSSem jeśli obiekt jest linkiem to ostylować "a" oraz "a:hover"
    Na szybko obsłużyć zdarzenia onmouseover i onmouseout dla tagu "img".

  3. #3

    Domyślnie

    Tutaj masz mały tutorial obrazujący to co chcesz zrobić.
    KLIK
    “If debugging is the process of removing software bugs, then programming must be the process of putting them in.”
    Edsger Dijkstra

  4. #4

    Domyślnie

    Ok, dzięki. Już sobie poradziłem - pajączek pozwolił ominąć mi ten spam ;d

  5. #5

    Domyślnie

    A zrobiles to jako jeden obrazek, czy dwa osobne?

  6. #6

    Domyślnie

    Jako dwa osobne. Jeden właściwy drugi jako bardziej kontrastowy. Po najechaniu myszką pojawia się ten kontrastowy.

  7. #7

    Domyślnie

    No to zle. Przy pierwszej probie pobierania obrazka uzytkownik niz nie zobaczy. Stworz jeden obrazek z dwoma wariantami i uzyj wlasciwosci background-position

  8. #8

    Domyślnie

    To tylko na informatykę i to jako opcjonalny "bajer" więc nie ma co się bawić. ;p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •