samo zainstalowanie nowej wersji może nie pomóc. zapisz sobie zakładki gdzieś w osobnym folderze i usuń z dysku wszystko co związane z firefoxem, również z rejestru. dopiero wtedy ponowna instalacja całkowicie na czysto, bez żadnych dodatków, ze standardowymi ustawieniami itd.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami