Problem z Firefoxem jest. Zaczęło się wczoraj. Gdy rano po włączeniu kompa chciałem uruchomić liska wyskoczyło mi coś takiego:
Uploaded with ImageShack.us
Pomyślałem, trudno czasem się zdarza, przeinstalowałem dziada i sprawa wyglądała na zakończoną. Jednak dziś rano sytuacja się powtórzyła. Przeinstalowanie nic nie dało i nadal wyskakiwał ten sam problem. Jako że miałem nie najnowszą wersję programu, postanowiłem ściągnąć najnowszą i zobaczyć co sie stanie. O dziwo po zainstalowaniu, najnowsza wersja Firefoxa odpaliła. Radość jednak nie trwała długo. Kilka godzin temu musiałem wyłączyć kompa. Po ponownym włączeniu oczywiście lisek nie odpalił a przeinstalowanie nic nie daje. Teraz siedzę na IE bo Chrom również odmówił posłuszeństwa. Odpala się ale nie łączy się z żadną stronką. Żeby było dziwniej wczoraj Chrome działał normalnie. Jak tak dalej pójdzie to jutro i bez IE zostanę.
Ktoś coś wie co się do diabła dzieje :/
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami