Jedynka jest śliczna, wystemplowałbym tylko te dwa wąsy nad kwiatem
Szukaj
Jedynka jest śliczna, wystemplowałbym tylko te dwa wąsy nad kwiatem
Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 23-04-2010 o 14:40 Powód: ort. "występlował bym"
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Hehe straszne jest to że możliwości kadrów w tym miejscu są tak ogromne że wszyscy mają to samo ;-D albo krokusy i kominiarski wierchg albo krokusy i wołowiec
D750X2 /FM/ dużo gratów
Cała trójka jest super.
Waldo 2008
D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.
1-ka kapitalna. Świetne wykonanie "banalnego" tematu.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Wszystkie 3 są dobre, ale najbardziej podoba mi się 3![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Skontaktuj się z nami