Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: -= Krokusowo =-

  1. #11

    Domyślnie

    Jedynka jest śliczna, wystemplowałbym tylko te dwa wąsy nad kwiatem
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 23-04-2010 o 14:40 Powód: ort. "występlował bym"
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #12

    Domyślnie

    Hehe straszne jest to że możliwości kadrów w tym miejscu są tak ogromne że wszyscy mają to samo ;-D albo krokusy i kominiarski wierchg albo krokusy i wołowiec
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  3. #13

    Domyślnie

    Cała trójka jest super.
    Waldo 2008
    D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.

  4. #14

    Domyślnie

    1-ka kapitalna. Świetne wykonanie "banalnego" tematu.
    Pozdrawiam, Grzegorz.

  5. #15

    Domyślnie

    Wszystkie 3 są dobre, ale najbardziej podoba mi się 3

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoGRAFIK Zobacz posta
    Hehe straszne jest to że możliwości kadrów w tym miejscu są tak ogromne że wszyscy mają to samo ;-D albo krokusy i kominiarski wierchg albo krokusy i wołowiec
    Kolego - świat dla tylu fotografów to za mało Choć uważam, że nie ma 2 jednakowych kadrów z tego samego miejsca - przyznam Ci rację.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •