Szukaj
Ostatnio edytowane przez mirek ; 15-04-2010 o 14:25
NIKON
Nie ma pkt-u zaczepienia dla oka i wydaje mi się że mocno podostrzałeś?
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Trudne warunki (pod słońce) i dałeś radę, mz jest ok. Usuń to coś z PD.
fajnie wyszło...woda nie zawsze mleczna musi być![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Ja bym to w kwadracie widział z centralnie umieszczonym słoneczkiem i podziałem 50/50.
Teraz kadr jest moim zdaniem taki trochę nijaki. Ani podział, ani mocnego punktu.
a ja widzę jakieś dziwne koloryi również brakuje mi punktu zaczepienia
Ta woda tak sztucznie wygląda. No i fakt nie widzę miejsca zaczepienia![]()
Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...
Skontaktuj się z nami