Wiem że już było. Ale zapytam jeszcze raz bo obawa przed złym przyjęciem na forum jest niczym w porównaniu ze strachem jaki odczuwam przed zrobieniem zdjęć na ślubie.
Bo o to mnie właśnie poproszono.
Dysponuje tym co w stopce. W planie mam pożyczyć jeszcze d50 i to musi wystarczyć gdyż bardzo niedawno nabyłem 90-ke i w skarbonce pusto.
Moje największe obawy związane są z kościołem gdyż na mój gust jest on dość ciemny,
a nie mam lampy pracującej w TTL. Macie może jakieś pomysły, doświadczenia. Dodam że chodzi o kościół w Tyńcu może ktoś z was robił tam zdjęcia i ma jakiś dobry patent.
Z góry dzięki za pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami