Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Zaduma

  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjecie... Wypominany brak ostrosci, mi kompletnie nie przeszkadza.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Swiatełko zagrało idealnie. Bardzo w klimacie. Choć ja również należę do tych, którzy chcieliby ciut ostrzej
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #13

    Domyślnie

    Zdjecie swietne, zaostre stracilo by klimat.
    Przeszkadza troche pixel'oza, ale to kwestia skanowania lub/i przeskalowania.
    D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esio Zobacz posta
    Do tego scan ze zdjęcia.
    Właśnie miałem pytać czy to przypadkiem nie skan, bo w dolnej partii zdjęcia widać paproszki, które są za ostre jak na syf ze szkła lub matrycy

    Jeszcze raz gratuluję - jak się okazuje - zaplanowanego portretu
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Fajne

    To za mało powiedziane.
    Super

  7. #17

    Domyślnie

    dla takich zdjęć, nadal chce mi się wyciągać sprzęt z torby
    klimat to jest to, co zdjęcie musi posiadać. tobie się udało.
    nie jestem onanistą ostrości i wierzę, że w oryginale jest ok, ale ciut mogłoby być ostrzej. ale to oczywiście nie zarzut i w zupełności nie psuje odbioru.
    a córki-modelki zazdroszczę
    ŚWIETNIE !!!
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  8. #18

    Domyślnie

    ma to coś Przez ciebie jutro będę szukać starej minolty

  9. #19

    Domyślnie

    Dla mnie SUPER !!!

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esio Zobacz posta
    Zdjęcie zrobione analogiem w dawnych czasach. Practika MTL5 z obiektywem 50 1,8 Pentacon.
    Film, nie pamiętam.
    Pozowała do zdjęcia córka, pozowała powtarzam. Zdjęcie nie było przypadkiem. Jedno z serii.

    Lekko nie ostre? Chyba nie.
    Tak pracuje Pentacon 50 i film. Bardzo miękko rysuje.
    Do tego mocno rozproszone światło. Do tego scan ze zdjęcia.
    Wiec wyszło jak wyszło.

    Ale jak dla mnie to bardzo dobrze wyszło. Pokazałem to co chciałem.

    REWELWCJA.

    Masz więcej to pokaż proszę. Mało dziś tak dobrych obrazów.

    Pozdrawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •