Bardzo dobre zdjecie... Wypominany brak ostrosci, mi kompletnie nie przeszkadza.
Szukaj
Bardzo dobre zdjecie... Wypominany brak ostrosci, mi kompletnie nie przeszkadza.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Swiatełko zagrało idealnie. Bardzo w klimacie. Choć ja również należę do tych, którzy chcieliby ciut ostrzej![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Zdjecie swietne, zaostre stracilo by klimat.
Przeszkadza troche pixel'oza, ale to kwestia skanowania lub/i przeskalowania.
D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900
dla takich zdjęć, nadal chce mi się wyciągać sprzęt z torby
klimat to jest to, co zdjęcie musi posiadać. tobie się udało.
nie jestem onanistą ostrości i wierzę, że w oryginale jest ok, ale ciut mogłoby być ostrzej. ale to oczywiście nie zarzut i w zupełności nie psuje odbioru.
a córki-modelki zazdroszczę
ŚWIETNIE !!!
D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900
ma to cośPrzez ciebie jutro będę szukać starej minolty
![]()
Dla mnie SUPER !!!
Skontaktuj się z nami