Witam, czy są wśród nas użytkownicy tych urządzeń?
Jestem rozbity. Z jednej strony HD2 kręci procesorem, z drugiej dużo korzystam z mobilnego Offica i pełna stała klawiatura wydaje mi się konieczna... poradzicie coś?
Szukaj
Witam, czy są wśród nas użytkownicy tych urządzeń?
Jestem rozbity. Z jednej strony HD2 kręci procesorem, z drugiej dużo korzystam z mobilnego Offica i pełna stała klawiatura wydaje mi się konieczna... poradzicie coś?
Też chętnie poczytam o HD2 bo się przymierzam do zakupu, bedzie skok z nokii e51![]()
Na razie się przymierzam, nie mam. Z wirtualną klawiaturą miałem tylko do czynienia przez jakiś czas w iPhone i tam nie jest to zbyt wygodne, stąd mam e51. Muszę zapolować i wziąć do ręki HD2 i się chwilę pobawić.
Ekranowa klawiatura ma się ni jak do sprzętowej w Pro. Ja bym tam wolał Pro właśnie ze względu na tą klawiaturę. Chociaż jeżeli częściej będziesz oglądał filmy czy grał to HD2 będzie lepszym wyborem. Pisanie na HD2 jest całkiem znośne ze względu na duży ekran (pojemnościowy).
Jak dla mnie ekranowa klawiatura w iPhonie/iPodzie jest najlepsza, najwygodniejsza w telefonach dotykowych.
Biorac pod uwage, ze rozwazany telefon jest na Windowsie, to klawiature mozna sobie zainstalowac jaka sie chce. Ze swojej strony (uzytkownik Omnii 2) polecam Finger Keyboard ew. klawiature Samsunga (na forum modaco.com jest chyba plik .cab z ta klawiatura).
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Ja się zaczynam ślinić już na HTC HD2 ale jakoś szkoda mi kasy. Może przed wakacjami... Poza tym trzeba by sprzedać mojego ASUS P535. Chce ktoś? :>
D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3
ja wlasnie kupilem sobie HD2 i czekam na przesylke. po niemal dwoch latach uzywania iphona powiem jedno - nigdy wiecej. jesli chodzi o ekran dotykowy to dla mnie nie stanowi to problemu bo nigdy nie wysylam smsow. do przegladania netu klawiatura dotykowa jest idealna. jedynie bateria w HD2 nie jest mega wydajna dlatego dokupilem sobie druga za 4 euro z HK.
Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów
Hypper- co zraziło Cie w iPhonie, że przechodzisz na hd2?
no też zamówiłem HD2. Do klawiatury się napewno można przyzwyczaić a jednak procesor nie 528mhz a 1ghz to jest różnica, do tego większy wyświetlacz itp, a jak będzie się źle pisało to będę nosił ze sobą klawiaturkę po bluetooth![]()
Skontaktuj się z nami