Mam pytanko do szanownych forumkiewiczow dotyczacych zapisu zdjec na cd.Cale swoje archiwum fotograficzne kompletuje na tych plytkach i nie wiem jaka one maja trwalosc? Czy ktos z Was gdzoies wyczytal o trwalosci zapisu cyfrowego?Czy trzeba co pare lat przegrywac dane na nowa plytke?
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami