Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Odgrzebane

  1. #11

    Domyślnie

    OK,na drugim kolory są ..porąbane....a właściwie zieleń....Jeszcze tylko jedno,bo nie chce mi się sprawdzać....W jakim profilu to podałeś?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #12

    Domyślnie

    2-ka zdecydowanie lepsza, zyskało niebo,..las, choć jest tu już trochę jakby za zielono. Najbardziej radykalną zmianę widzę na polu,..to żółte z tym zielonym bardzo kontrastuje i zaczyna grać w tym spokojnym kadrze dominującą rolę. Reasumując,..kolorystyka jak dla mnie lepsza, lecz cały obraz niewiele na tym zyskał,..1-ka bowiem choć zażółcona jest kolorystycznie lepiej zharmonizowana. Pozdrawiam.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    OK,na drugim kolory są ..porąbane....a właściwie zieleń....Jeszcze tylko jedno,bo nie chce mi się sprawdzać....W jakim profilu to podałeś?
    Zieleń jest porąbana, ... bo jest sporo podbita ( zawsze mam problemy z zielonym ), i żółty też.
    Profil sRGB, ale zauważyłem, że po wrzuceniu na serwer z 370 kb zrobiło się 260, może i serwer
    coś przekłamuje.

    Zieleń i żółty wróciły do swoich pierwotnych ustawień.






    Ostatnio edytowane przez wojtek6308 ; 20-03-2010 o 17:05
    Pozdro. Wojtek

  4. #14

    Domyślnie

    Jak dla mnie trójka jest zdecydowanie najbliższa rzeczywistości.
    LED ZEPPELIN

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Jak dla mnie trójka jest zdecydowanie najbliższa rzeczywistości.
    Mam podobne zdanie. Dwójka niestety na nie.
    Ja bym to mniej lub więcej tak widział

  6. #16

    Domyślnie

    Zen utrafil dokladnie w to co pisalem. Najlepszy dobor barw IMHO.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Zen ma dobry kolor...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #19

    Domyślnie

    Wojtku. Ja to na moim super monitorze najbardziej naturalnie widze w wersji Zena. Choc przyznam,ze Twoja jedynka przez cieplote i delikatnosc to taki lesny windows. I ta mi sie podoba.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    No faktycznie kolory "skalibrowane" masz na dwójce .
    Obrazek łady, cieplutki, jednak zieleń jak dla mnie troszkę zbyt "głęboka" .
    to samo chciałem napisać - sama trawa na dwojce mz. jest zbyt mocna mam na myśli kolor za cemna ta zieleń odbiega tonalnie od reszty fotki ale generalnie kolorki są bardzo doprecyzowane choć jedynka jest miękka i delikatniejsza trójki nie biorę pod uwagę
    mz. na nowym ustawieniu uważaj z kontrastem nie przesadzaj bo używany w nadmiarze bardzo wyostrza kolory
    Ostatnio edytowane przez harb ; 21-03-2010 o 08:50

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •