Witam wszystkich jestem nowy na forum ,postanowiłem sie zarejestrować tu bo trapi mnie pewna rzecz w nikonie D90 ,chodzi o 0 na drabince naświetleń ,czy to normalne ze miga 0 w większości przypadków ?A nie pokazuje prześwietlenia czy nie doświetlenia tzn pokazuje dość rzadko ,dzieje się to głownię w trybach A i P czasem S .Znajdzie się jakiś kozak i rozwieje moje wątpliwości czy wszystko oki,mam nadzieje ze ktoś coś poradzi,był watek na innym forum ale do końca nie rozwiało to moich wątpliwości ,pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami