Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem :(

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Paradoks1984
    Gość

    Domyślnie Problem :(

    Witam wszystkich jestem nowy na forum ,postanowiłem sie zarejestrować tu bo trapi mnie pewna rzecz w nikonie D90 ,chodzi o 0 na drabince naświetleń ,czy to normalne ze miga 0 w większości przypadków ?A nie pokazuje prześwietlenia czy nie doświetlenia tzn pokazuje dość rzadko ,dzieje się to głownię w trybach A i P czasem S .Znajdzie się jakiś kozak i rozwieje moje wątpliwości czy wszystko oki,mam nadzieje ze ktoś coś poradzi,był watek na innym forum ale do końca nie rozwiało to moich wątpliwości ,pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    no robaczku drogi, tak juz dziala automatyka zeby ekspozycja byla prawidlowa w miare, dlatego pokazuje 0

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    no robaczku drogi, tak juz dziala automatyka zeby ekspozycja byla prawidlowa w miare, dlatego pokazuje 0
    Dobrze radzisz koledze, króliczku

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    no robaczku drogi, tak juz dziala automatyka zeby ekspozycja byla prawidlowa w miare, dlatego pokazuje 0
    Cytat Zamieszczone przez rooner Zobacz posta
    Dobrze radzisz koledze, króliczku
    Panowie, cóż za czułości...

  5. #5

    Domyślnie

    Przestań używać zielonego trybu.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2010
    Miasto
    Gród Kraka
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Przestań używać zielonego trybu.
    A jak się używa zielonego trybu w P A i S (jak w pierwaszym poście)?

  7. #7
    Paradoks1984
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jatin Zobacz posta
    Przestań używać zielonego trybu.
    Czytaj ze zrozumieniem napisałem w jakich trybach to widzę.
    Czyli wychodzi na to ze wszystko w porządku dziękuje za odzew.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •