Na wszystkich fajne światło, niemniej trójka najbardziej mi się podoba.
Szukaj
Na wszystkich fajne światło, niemniej trójka najbardziej mi się podoba.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Efekty mojej pobieżnej analizy:
- zły balans bieli
- silna winieta u góry każdego zdjęcia
- złe kolory (problemy z obróbką ?)
- w zdjęciu nr 2 silna winieta w prawym dolnym rogu - bardzo przeszkadza
Piękne zdjęcia. Zwłaszcza trójka.
Czytam komentarze i nie pojmuję. I co z tego, że śnieg nie jest idealnie biały??? Ludzie?! Czy wy nie chodzicie już w plenery? Jak słońce zachodzi to jakiego koloru ma być śnieg?
Eskimosi maja setki słów na opisanie koloru śniegu a co poniektórzy tylko "biały" i "biały" ...
Trójka jest świetna.
Skontaktuj się z nami