Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zimowo...

  1. #11

    Domyślnie

    Na wszystkich fajne światło, niemniej trójka najbardziej mi się podoba.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    Efekty mojej pobieżnej analizy:
    - zły balans bieli
    - silna winieta u góry każdego zdjęcia
    - złe kolory (problemy z obróbką ?)
    - w zdjęciu nr 2 silna winieta w prawym dolnym rogu - bardzo przeszkadza

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez UBoot Zobacz posta
    Efekty mojej pobieżnej analizy:
    - zły balans bieli
    - silna winieta u góry każdego zdjęcia
    - złe kolory (problemy z obróbką ?)
    - w zdjęciu nr 2 silna winieta w prawym dolnym rogu - bardzo przeszkadza
    E tam, na pewno tak byś nie napisał, jakbyś wiedział przez jakie ja zaspy musiałem przejść, aby dojść do tych miejsc. Wilki musiałem statywem odganiać, ledwo z życiem uszedłem, a ty mi tu o jakimś balansie bieli mówisz.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    "Zimowo......"...zimowo,to jest,częściowo na jedynce.2 i 3 są dziwne i zbyt od zimy odległe kolorystycznie.
    Muszę się podpisać.A już myslałem że to mój monitor
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #15

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia. Zwłaszcza trójka.

    Czytam komentarze i nie pojmuję. I co z tego, że śnieg nie jest idealnie biały??? Ludzie?! Czy wy nie chodzicie już w plenery? Jak słońce zachodzi to jakiego koloru ma być śnieg?
    Eskimosi maja setki słów na opisanie koloru śniegu a co poniektórzy tylko "biały" i "biały" ...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Piękne zdjęcia. Zwłaszcza trójka.

    Czytam komentarze i nie pojmuję. I co z tego, że śnieg nie jest idealnie biały??? Ludzie?! Czy wy nie chodzicie już w plenery? Jak słońce zachodzi to jakiego koloru ma być śnieg?
    Eskimosi maja setki słów na opisanie koloru śniegu a co poniektórzy tylko "biały" i "biały" ...
    Co poniektórzy wiedzą jaki ,natywnie ,kolor ma śnieg..Nie twierdzą,z uporem maniaka,że na focie ma być taki,twierdzą tylko,bo też jeszcze chodzą i to od wieków.....,że Ahtyści przesadzają....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Co poniektórzy wiedzą jaki ,natywnie ,kolor ma śnieg..Nie twierdzą,z uporem maniaka,że na focie ma być taki,twierdzą tylko,bo też jeszcze chodzą i to od wieków.....,że Ahtyści przesadzają....
    Aha... czyli Ahtyści nie znają natywnego koloru śniegu... Czyli co - jak śnieg jest w cieniach błękitny albo o zachodzie wpada w pomarańczowe i magentowe odcienie to trzeba WB ustawiać tak żeby stał się biały bo natywnie to śnieg jest biały?

  8. #18

    Domyślnie

    Trójka jest świetna.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Aha... czyli Ahtyści nie znają natywnego koloru śniegu... Czyli co - jak śnieg jest w cieniach błękitny albo o zachodzie wpada w pomarańczowe i magentowe odcienie to trzeba WB ustawiać tak żeby stał się biały bo natywnie to śnieg jest biały?
    Ahtyści są uparci i lubią sie przekomarzać....a ,w sumie,to mnie to wali..Wyrażam swoją opinię,która jest ...niepodważalna....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •