Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Kowaliki

  1. #1

    Domyślnie Kowaliki

    1.
    2. (dopiero teraz zrozumiałem skąd taka szybkość lotu u kowalików - patrz dysze)
    3.
    Pozdrawiam. Krzysiek

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia, pięknie rozmyte tło.
    Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? A.E.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne, atłasowe zdjęcia.

  4. #4

    Domyślnie

    bardzo fajnie się prezentuje i do tego super jakość, gratki

    mam pytanie czy to tegoroczne? i jakim "sprzętem" zrobione?

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    świetna seria,gratulacje stawiam na dysze [ 2 ]
    D700 + N 70-200 F2,8 VR + S 28-70 F2,8 EX + N 70-300 + MC-36 + SB-600 + N 300 F4 + MANFROTTO 055XPROP + GŁ 488RC4 +TC-1,7EII+LOWEPRO 190

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pletwa2 Zobacz posta
    bardzo fajnie się prezentuje i do tego super jakość, gratki

    mam pytanie czy to tegoroczne? i jakim "sprzętem" zrobione?

    pozdrawiam
    Tak - zdjęcia ze stycznia tego roku. D700 + S 100-300 + TC S 1.4.
    Pozdrawiam. Krzysiek

  7. #7

    Domyślnie

    Fajnie "złapałeś".Swoją szosą to dzioby mają jak Pinokio....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  8. #8

    Domyślnie

    Sympatyczna seria,bardzo dobra jakość fotek.
    Jak dla mnie najbardziej nr.1

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Świetna seria, gratuluję!
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  10. #10

    Domyślnie

    mi 2 . - gotowy do odpalenia dopalaczy ....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •