Szukaj
Ładne zdjęcia, pięknie rozmyte tło.
Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko? A.E.
bardzo fajnie się prezentuje i do tego super jakość, gratki
mam pytanie czy to tegoroczne? i jakim "sprzętem" zrobione?
pozdrawiam
świetna seria,gratulacje stawiam na dysze [ 2 ]
D700 + N 70-200 F2,8 VR + S 28-70 F2,8 EX + N 70-300 + MC-36 + SB-600 + N 300 F4 + MANFROTTO 055XPROP + GŁ 488RC4 +TC-1,7EII+LOWEPRO 190
Fajnie "złapałeś".Swoją szosą to dzioby mają jak Pinokio....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Sympatyczna seria,bardzo dobra jakość fotek.
Jak dla mnie najbardziej nr.1
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Świetna seria, gratuluję!![]()
D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .
mi 2 . - gotowy do odpalenia dopalaczy ....![]()
Skontaktuj się z nami