Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: _____I______

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Kupiłem sobie ND400..nasypię lodu do wanny i ....drżyjcie.....
    No nie czasami mnie rozbrajasz

  2. #22

    Domyślnie

    jest ok, niczego nie zmieniaj bdb fota

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo ladna fotografia Radku. Tez myslalem zes Michu. Przepraszam.
    Jak wy to z Nemethem robicie, ze te kry wam tak stoja w miejscu? Kry oczywiscie. Kry

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo ładny kwadracik kolorki bardzo mnie się podobają.
    Pozdro. Wojtek

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Bardzo ladna fotografia Radku. Tez myslalem zes Michu. Przepraszam.
    Jak wy to z Nemethem robicie, ze te kry wam tak stoja w miejscu? Kry oczywiscie. Kry
    Spoko, nie ma problemu, moze byc i Michu Kurcze ja juz mam dosyc tego lody, kry , itp Niech splywaja juz!

    dzieki.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •