Szukaj
jest ok, niczego nie zmieniaj bdb fota![]()
dziekuje wszystkim![]()
Bardzo ladna fotografia Radku. Tez myslalem zes Michu. Przepraszam.
Jak wy to z Nemethem robicie, ze te kry wam tak stoja w miejscu? Kry oczywiscie. Kry![]()
Bardzo ładny kwadracikkolorki bardzo mnie się podobają.
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami