A mi pion się bardziej składa. Więc jestem za kadrem pionowym.
Szukaj
A mi pion się bardziej składa. Więc jestem za kadrem pionowym.
Czuć w poziomie elektryczność
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Kolejne, miłe zaskocznie z Twojej strony, Pawle
Świetne kadry! Wykonanie - nie mam pytań...
Zdecydowanie wybieram 1![]()
Wyszedl w pole i pacnol fote jak sie patrzy!!! Swietne!
Poziom![]()
Nooo... 1-nka kapitalna.
Jedyne co zakloca mi harmonie, to jakas ledwowidoczna plama na prawo od pierwszego slupa (na wysokosci drugiej poprzeczki). Jakos mi wzrok o nia zahacza. Ale to drobiazg.
Wielkie gratki!!!!!
Niezły kawał przestrzeni - wybieram poziom![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Dla sprostowania - nie jest to 15 kV a linia wysokiego napięcia 110 kVNie mniej fotki bardzo mi się podobają
![]()
i tu jest pokazane jak można zrobić wydawałoby się banalny temat dobrze - nie mam pytań![]()
Ja kupuję jedynkę, jakoś tak lepiej wygląda.
Skontaktuj się z nami