Oba kadry fajne. Nawet słup można ciekawie pokazać![]()
Szukaj
Oba kadry fajne. Nawet słup można ciekawie pokazać![]()
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Ależ pięknie to pokazałeś W poziomie ofkors
okrutnie poluje na takie slupy.
tylko inaczej kadrowo.
ale mi sie podoba i tak.
eerf ylf llahs i, dog eb llahs i
Na pewno macie rację. Ale czy to 15 kV, czy 110 kV jest, jedna i druga potrafi nieźle kopnąć
.
Tylko nie pacnoł, tylko nie pacnoł.
Ja pstrykam.
Ogólnie bardzo dziękuję Wszystkim za wszystkie wizyty i komentarze.
Wypatrując lepszego światełka, serdecznie pozdrawiam.
Ja bym wystemplował druty...
Jedyneczka super się prezentuje!![]()
LED ZEPPELIN
Niby proste, a jednak, ciekawy motyw. W poziomie swietnie sie komponuje.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Skontaktuj się z nami