Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 15 kV...

  1. #21

    Domyślnie

    Oba kadry fajne. Nawet słup można ciekawie pokazać
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    ...minimal.


    P.S. Mam nadzieję, że Krzysiek się nie obrazi za podkradnięcie pomysłu .
    Ja się wręcz CIESZĘ, że potrafiłem nakreślić nowy temat.


    Bardzo fajnie pokazane.
    Ps:
    I to jest linia 110kV !
    Ale tak nie każdy musi rozróżniać
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #23

    Domyślnie

    Ależ pięknie to pokazałeś W poziomie ofkors

  4. #24

    Domyślnie

    okrutnie poluje na takie slupy.
    tylko inaczej kadrowo.
    ale mi sie podoba i tak.
    eerf ylf llahs i, dog eb llahs i

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszlipski Zobacz posta
    ...
    ps.: tak na marginesie wydaje mi się, że jest to linia 110 kV, chyba, że źle oceniam :P
    Cytat Zamieszczone przez carac Zobacz posta
    Dla sprostowania - nie jest to 15 kV a linia wysokiego napięcia 110 kV ...
    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    ...
    Ps:
    I to jest linia 110kV !
    Ale tak nie każdy musi rozróżniać
    Na pewno macie rację . Ale czy to 15 kV, czy 110 kV jest, jedna i druga potrafi nieźle kopnąć .

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Wyszedl w pole i pacnol fote jak sie patrzy!!! ...
    Tylko nie pacnoł, tylko nie pacnoł .
    Ja pstrykam .

    Ogólnie bardzo dziękuję Wszystkim za wszystkie wizyty i komentarze.
    Wypatrując lepszego światełka, serdecznie pozdrawiam .

  6. #26

    Domyślnie

    Ja bym wystemplował druty...

    Jedyneczka super się prezentuje!
    LED ZEPPELIN

  7. #27

    Domyślnie

    Niby proste, a jednak, ciekawy motyw. W poziomie swietnie sie komponuje.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •