Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: na talerzu:)

  1. #1

    Domyślnie na talerzu:)

    Jedno- pod ocenę- jeśli się spodoba dam więcej, obiecuję) Jak zwykle proszę o opinię)

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo sie podoba,tylko chyba wolałabym bez skosu
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adu Zobacz posta
    bardzo sie podoba,tylko chyba wolałabym bez skosu
    Dzięki Adu- co do skosu- pasował mi tu bardzo, bo moim zdaniem dodaje dynamiki )

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też wolę bez skosu, lub może pod mniejszym kątem Ale bardzo mi się podoba kolorystyka - dosłownie miód (podłoga) i jeszcze orzeszki (tło z tyłu)
    Pokaż więcej

  5. #5

    Domyślnie

    Dodam jeszcze że lubie takie jasne portrety, w neutralnych, niezbyt nasyconych kolorach za to z ciepłym ale nie pomarańczowym kolorem skóry...do tego czyściutko,ostro gdzie trzeba.
    Tak właśnie bym określiłabym to zdjęcie w jednym zdaniu
    Brawo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny Brzdąc. jedyneco mi przeszkadza to zagięcie "zasłony" po prawej stronie. Ogólnie duży +.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez imonmati Zobacz posta
    dodaje dynamiki )
    dynamiki do czego?
    do siedzącej pozy?

    kadr fajny, ale skos zupełnie niepotrzebny
    pokaż wersję poziomą

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tito Zobacz posta
    dynamiki do czego?
    do siedzącej pozy?

    kadr fajny, ale skos zupełnie niepotrzebny
    pokaż wersję poziomą

    podpiszę się pod tym, dodać dynamiki można do kadru, na którym już coś się dzieje, tu masz kadr bardzo bardzo statyczny, skos w ogóle mi się nie widzi
    zdjęcie fajne, ładne światło, super model
    zdjęcia robię

  9. #9

    Domyślnie

    Super zdjecie, ladne kolorki...bardzo fajny pomysl na fotke

  10. #10

    Domyślnie

    mi też się generalnie podoba, ale zdecydowanie zrezygnowałabym ze skosu.Myslę, ze zdjecie w poziomie ( bez, jak to ujałeś "dynamiki") zdecydowanie by się obroniło.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •