Jedno- pod ocenę- jeśli się spodoba dam więcej, obiecuję) Jak zwykle proszę o opinię
)
1.
Szukaj
Jedno- pod ocenę- jeśli się spodoba dam więcej, obiecuję) Jak zwykle proszę o opinię
)
1.
bardzo sie podoba,tylko chyba wolałabym bez skosu
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Ja też wolę bez skosu, lub może pod mniejszym kątemAle bardzo mi się podoba kolorystyka - dosłownie miód (podłoga) i jeszcze orzeszki (tło z tyłu)
Pokaż więcej
Dodam jeszcze że lubie takie jasne portrety, w neutralnych, niezbyt nasyconych kolorach za to z ciepłym ale nie pomarańczowym kolorem skóry...do tego czyściutko,ostro gdzie trzeba.
Tak właśnie bym określiłabym to zdjęcie w jednym zdaniu![]()
Brawo![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Fajny Brzdąc. jedyneco mi przeszkadza to zagięcie "zasłony" po prawej stronie. Ogólnie duży +.
Super zdjecie, ladne kolorki...bardzo fajny pomysl na fotke![]()
mi też się generalnie podoba, ale zdecydowanie zrezygnowałabym ze skosu.Myslę, ze zdjecie w poziomie ( bez, jak to ujałeś "dynamiki") zdecydowanie by się obroniło.
Skontaktuj się z nami