sklep jest raczej Ok, sprzedaje też na allegro - dawno temu kupowałam u nich obiektyw - było jak w opisie.
PS - Archangel - ja mam na stałe ustawione czarne tło - i w takim ustawieniu - Twojego postu wcale nie ma...Musiałam przełączyc na default) - jakiego koloru czcionki używasz???? - ja swój post piszę czarnymi literami na biały tle ale widac go również na tle czarnym.... więc jak Ty to wykombinowałeś...? że na czarnym nie widac ani jednej litery z Twojego postu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami