Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Olympus E-PL1

  1. #1

    Domyślnie Olympus E-PL1

    Dużo chęci... i DMC-LX3, Metz 36 C-2, Phottix Aster

  2. #2

    Domyślnie

    Ile będzie kosztował?
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że cena to 600dolarów z 14-42, na fotopolis nie podają ile będzie kosztowało w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Szprychu ; 03-02-2010 o 11:54 Powód: literówka

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Ile będzie kosztował?
    Z kitem 14-42 cena ma wynieść 600 dolarów.
    Pozdrawiam Tomasz

  5. #5

    Domyślnie

    No to idzie ku lepszemu. Jestem ciekaw czy Sigma się jakoś do tego ustosunkuje.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6

    Domyślnie

    Sigma DP1 długo utrzymywała wysoką cenę, ponieważ nie miała bezpośredniej konkurencji. Po rozpowszechnieniu się mikro 4/3 cena mocno spadła, obecnie możną ją kupić za 1000 złotych. DP2 moim zdaniem znacznie szybciej poleci z ceną w dół. Świetne posunięcie ze strony Olympusa.
    Pozdrawiam Tomasz

  7. #7

    Domyślnie

    u4/3 rośnie w siłę.
    Dużo chęci... i DMC-LX3, Metz 36 C-2, Phottix Aster

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ketstian Zobacz posta
    ja sądzę, że e-p1, jak tylko jeszcze stanieje to lepszy wybór.
    wybieram inne systemy

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Sigma DP1 długo utrzymywała wysoką cenę, ponieważ nie miała bezpośredniej konkurencji. Po rozpowszechnieniu się mikro 4/3 cena mocno spadła, obecnie możną ją kupić za 1000 złotych. DP2 moim zdaniem znacznie szybciej poleci z ceną w dół.
    z sigmą mam wrażenie, że po początkowych zabójczych cenach, teraz robią wyprzedaż, tak jakby już kładli krechę na te aparaty...
    W przypadku pena ma się poczucie "świeżości" produktu- nowe (w starym stylu) podejście do korpusów, obiektywy, lampy, futerały, wreszcie życie na forach...
    wybieram inne systemy

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez montini Zobacz posta
    ja sądzę, że e-p1, jak tylko jeszcze stanieje to lepszy wybór.
    Można prosić o uzasadnienie.

    z sigmą mam wrażenie, że po początkowych zabójczych cenach, teraz robią wyprzedaż, tak jakby już kładli krechę na te aparaty...
    W przypadku pena ma się poczucie "świeżości" produktu- nowe (w starym stylu) podejście do korpusów, obiektywy, lampy, futerały, wreszcie życie na forach...
    Wg. mnie produkty takie jak sigma, leica x1 vs. m4/3 mają swoje miejsce na rynku. I dobrze by było aby w dalszym ciągu były produkowane i oferowane.
    Przecież w erze analoga analogiczne konstrukcje znakomicie koegzystowały na rynku. A co więcej - przysparzały radości ich użytkownikom.


    PS
    Co do cen, to jeśli potwierdzi się cena 600$ za E-PL1 kit, to licząc x2.9 x1.27 dostaniemy około 2200zł.
    E-P1 kit jest w wielu sklepach internetowych w cenie 2400zł.
    Ostatnio edytowane przez koniecpolska ; 03-02-2010 o 14:49

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •