Jest oficjalnie
http://www2.olympus.pl/consumer/2169...pl1_22757.htm#
Co sądzicie?
Szukaj
Jest oficjalnie
http://www2.olympus.pl/consumer/2169...pl1_22757.htm#
Co sądzicie?
Dużo chęci... i DMC-LX3, Metz 36 C-2, Phottix Aster
Ile będzie kosztował?![]()
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że cena to 600dolarów z 14-42, na fotopolis nie podają ile będzie kosztowało w Polsce.
Ostatnio edytowane przez Szprychu ; 03-02-2010 o 11:54 Powód: literówka
No to idzie ku lepszemu. Jestem ciekaw czy Sigma się jakoś do tego ustosunkuje.
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
Sigma DP1 długo utrzymywała wysoką cenę, ponieważ nie miała bezpośredniej konkurencji. Po rozpowszechnieniu się mikro 4/3 cena mocno spadła, obecnie możną ją kupić za 1000 złotych. DP2 moim zdaniem znacznie szybciej poleci z ceną w dół. Świetne posunięcie ze strony Olympusa.
Pozdrawiam Tomasz
u4/3 rośnie w siłę.
Dużo chęci... i DMC-LX3, Metz 36 C-2, Phottix Aster
z sigmą mam wrażenie, że po początkowych zabójczych cenach, teraz robią wyprzedaż, tak jakby już kładli krechę na te aparaty...
W przypadku pena ma się poczucie "świeżości" produktu- nowe (w starym stylu) podejście do korpusów, obiektywy, lampy, futerały, wreszcie życie na forach...
wybieram inne systemy
Można prosić o uzasadnienie.
Wg. mnie produkty takie jak sigma, leica x1 vs. m4/3 mają swoje miejsce na rynku. I dobrze by było aby w dalszym ciągu były produkowane i oferowane.z sigmą mam wrażenie, że po początkowych zabójczych cenach, teraz robią wyprzedaż, tak jakby już kładli krechę na te aparaty...
W przypadku pena ma się poczucie "świeżości" produktu- nowe (w starym stylu) podejście do korpusów, obiektywy, lampy, futerały, wreszcie życie na forach...
Przecież w erze analoga analogiczne konstrukcje znakomicie koegzystowały na rynku. A co więcej - przysparzały radości ich użytkownikom.
PS
Co do cen, to jeśli potwierdzi się cena 600$ za E-PL1 kit, to licząc x2.9 x1.27 dostaniemy około 2200zł.
E-P1 kit jest w wielu sklepach internetowych w cenie 2400zł.
Ostatnio edytowane przez koniecpolska ; 03-02-2010 o 14:49
Skontaktuj się z nami