Szukaj
1. super troche bym przyciął prawa stronę, a 2 ma swój klimat
Nikon + kilka szkiełek
www
1 wygrywa u mnieBardzo ładnie pokazane. Ciekawy kamień na pierwszym planie.
Nikon 610 | S18-50 2.8 | N55-200 mm VR | N50 1.8D | YN 460-II | YN 468-II | inne|| www.lukaszdylka.pl ||
troszkę chyba zbytnio się zieleń na kamyku świeci, ale jest b.fajnie. Na jakiej przysłonie w Sigmie uzyskujesz takie słońce?
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Szkoda, ze to resztki, bo na zime w Twoim wykonaniu moge patrzec bez konca![]()
Nie inaczej jest tym razem. Super zestaw...![]()
Jedynka jest zdecydowanie najlepsza. Trójka też ciekawa.
Jedynka jest ekstra
trzy dla mnie trochę ciężka za mało przestrzeni
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
1 i 3 najbardziej mnie się podobają, tylko szkoda, że to ostatki
![]()
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami