Światło ci bardzo sprzyjało, choć kadry wymuszone sytuacją, to jednak ciekawie sie patrzy na taki efekt.
Szukaj
Światło ci bardzo sprzyjało, choć kadry wymuszone sytuacją, to jednak ciekawie sie patrzy na taki efekt.
hmm ja to bym cien na drzewach zostawil, nie rozjasnial, swiekrzyl przejrzystosc zwierzaka minimalnie bo jest i tak wporzadku a trzeci plan zostawil... wiadomo w takich momentach sie nie wybiera za bardzo co bedzie w kadrze a co nie2 mi sie bardziej podoba
pozdro
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Wyszło bardzo ciekawie, lubię takie fotki. Jak dla mnie bardzo fajnie wyszło z tą kontrą.
Z8 + różne klamoty
mam jeszcze taki kadr, mało widać zwierzaka, ale jakos mi się podoba
może być?
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skontaktuj się z nami