Witajcie.
Szukałem ale nie znalazłem tematu odnośnie tej głowicy kulowej.
Udźwig do 4kg, czyli dla mnie w sam raz (d80 + 70-300 a w najbliższym czasie nie dorobię się 300/2.8)
Mam zamiar kupić ją do najdłuższych nóg Goldphoto.
Z tego co czytałem o głowicy kulowej golda, to jest raczej kiepska
A co możecie powiedzieć o tej, wymienionej w tytule?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami