Szukaj
Jak dla mnie 1 zostawia resztę w tyle - kard, światełko, obróbka - dokładnie tak, jak lubię.
Osobiście na pozostałych nie leży mi tonacja, choć usprawiedliwia ja oczywiście jesienny klimat zdjęć.
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Jak dla mnie 3 i 5 ! Wesołych Świąt !
D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3
Dla mnie 1,3,5 się podobają
albo mi sie wydaje albo 1,3 ostrosc poszla na wlosy
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
A mi 4 przypadło do gustu.
http://msphoto.pl
http://www.facebook.com/MSPhotoMichalSlota
D700 / D600 / S15 2.8 / S 20 1.8 / N 35 1.8 / N 50 1.8 / N 85 1.8 / N 70-200 VR II / SB900 / SB28 /
Jedynka zdecydowanie wygrywa.
Mam tylko wrażenie pewnej nieostrości na praktycznie wszystkich zdjęciach (może prócz 4 i 5).
czwóreczka panie, czwóreczka.
1 i 3 sa swietne i bardzo mi sie podobaja ...
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Skontaktuj się z nami