Kolejny raz na forum...
Szukaj
Kolejny raz na forum...
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem, że lubie Twoje zdjęcia, i to tez mi sie podoba![]()
No to jest boskie zdjęcie! Idealny klimat, perfekcyjne niebo, świetny kadr! Ukłony
Odplyw bylWolabym zdecydowanie pozostalosci stateczku zobaczyc po prawej stronie i nieco dalej od ogladajacego. To tyle uwag
![]()
O zesz ty k... jego m.. ! ZAJ.... STE jest! Ile za printa wolasz? widze to u siebie na scianie!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Nikon http://greg77.com/
Ja tez chce printa!!!
To ile to bedzie?
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Powyzej dwoch to juz hurt. Bez podatku wychodzi jakies 3e
Z autografem rzecz jasna![]()
Skontaktuj się z nami